16
Kierunek:
WRZOSY I
Ważny od:
01.01.2024
Zmień kierunek jazdy
dla linii 16
18
25
29
31
33
34
40
42
44
113
N90
N95
Przystanek:
Ślaskiego 02
min | przystanek
OLIMPIJSKA P&R 01
Kosynierów Kośc. 04
Ligi Polskiej 04
Wyszyńskiego 04
0
Ślaskiego 02
2
Przybyłów 02
3
Manhattan 02
4
Rubinkowo Centrum 02
5
Donimirskiego 02
7
Wschodnia 03
9
Tofama 03
11
Przychodnia 05
13
Hutowo nż. 01
15
Kanałowa 02
17
Dębowa Góra 02
19
Batorego nż 02
21
Polna 03
23
Wielki Rów 03
24
Koniuchy 03
25
Długa 01
27
Bartkiewiczówny 01
28
Bractwa Kurkowego nż. 01
29
św. Antoniego 01
30
Lisia 01
31
Zagonowa nż. 01
32
Owsiana nż. 01
32
WRZOSY I 00
Poniedziałek - Piątek
05
04. 39
06
12. 45
07
19. 55
08
40
09
00
13
19
14
00. 25
15
10. 57
16
07. 49
17
30